Najczęściej Zadawane Pytania

Staramy się udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące korzystania z naszej witryny. Jeśli masz inne pytania, śmiało się z nami skontaktuj.

Opcję „Zarejestruj się” znajdziesz w górnym menu witryny na komputerze lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Kliknij, aby otworzyć ekran rejestracji. Wypełnij swoje dane osobowe i kliknij „Zarejestruj się”. Po zarejestrowaniu otrzymasz wiadomość informującą, że Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez naszego administratora. Po weryfikacji otrzymasz e-mail. Jeśli nie otrzymasz e-maila, sprawdź folder ze spamem. Następnie możesz się zalogować i uzyskać dostęp do swojego konta.

Opcję „Zaloguj się” znajdziesz w górnym menu witryny na komputerze lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Kliknij, aby otworzyć ekran logowania. Wpisz swój adres e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło, a następnie kliknij „Zaloguj się”, aby uzyskać dostęp do swojego konta.

Kliknij ikonę użytkownika w górnym menu witryny na komputerze lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Gdy wyświetli się Twój profil, w prawym dolnym rogu zdjęcia profilowego będzie widoczne koło zębate. Kliknij na nie i wybierz opcję „Wyloguj” z dostępnych opcji w oknie dialogowym.

Po zalogowaniu znajdziesz ikonę użytkownika w górnym menu witryny, jeśli korzystasz z komputera, lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Kliknij na nią, aby otworzyć ekran swojego profilu.

Kliknij ikonę użytkownika w górnym menu witryny, jeśli korzystasz z komputera, i w menu na urządzenia mobilne i tablety. Gdy wyświetli się Twój profil, pojawi się koło zębate w prawym dolnym rogu Twojego zdjęcia profilowego. Kliknij na nie i wybierz opcję „Edytuj profil” w oknie dialogowym. Wszystkie pola profilu będą teraz widoczne. Po dokonaniu wszystkich aktualizacji, możesz zapisać zmiany, klikając na ikonę zaznaczania w prawym dolnym rogu Twojego zdjęcia profilowego.

Podczas wgrywania zdjęcia profilowego zalecamy korzystanie z obrazu o wymiarach 600×600 pikseli. Jeśli Twoje zdjęcie jest większe niż te wymiary, zostanie wyświetlona niebieska ramka, aby zdefiniować punkt skupienia do przycięcia podczas wgrywania.

Zalecamy przesłanie zdjęcia w tle o rozmiarze 1200x1200px.

Kliknij ikonę użytkownika w górnym menu witryny, jeśli korzystasz z komputera, lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Gdy wyświetli się Twój profil, w prawym dolnym rogu zdjęcia profilowego będzie widoczne koło zębate. Kliknij na nie i wybierz opcję „Moje konto” z dostępnych opcji w oknie dialogowym. Po lewej stronie ekranu, poniżej Twojego zdjęcia profilowego, wybierz opcję „Prywatność”. Sekcja Prywatność będzie teraz widoczna. Zaktualizuj ją zgodnie z Twoimi preferencjami, a następnie wybierz „Aktualizuj prywatność”.

Kliknij ikonę użytkownika w górnym menu witryny, jeśli korzystasz z komputera, lub w menu na urządzenia mobilne i tablety. Gdy wyświetli się Twój profil, w prawym dolnym rogu zdjęcia profilowego będzie widoczne koło zębate. Kliknij na nie i wybierz opcję „Moje konto” z dostępnych opcji w oknie dialogowym. Po lewej stronie ekranu, poniżej Twojego zdjęcia profilowego, wybierz opcję „Usuń konto”. Sekcja „Usuń konto” będzie teraz widoczna. Wypełnij swoje hasło, a następnie wybierz „Usuń konto”.

W niektórych przypadkach po zaktualizowaniu zdjęcia profilowego wcześniejsze zdjęcie może nadal być wyświetlane w przeglądarce. Jeśli tak się dzieje, zauważ, że Twoje zdjęcie zostało już zaktualizowane, ale może minąć trochę czasu, zanim zmiany zostaną odzwierciedlone w przeglądarce.

Proszę wybierz opcję „Edytuj profil” w ustawieniach swojego konta i wybierz „Usuń zdjęcie”. Po usunięciu zdjęcia profilowego możesz wtedy dodać żądane zdjęcie profilowe. Proszę wyczyść historię przeglądarki, aby usunąć tylko link do naszej witryny. Po wyczyszczeniu historii możesz otworzyć naszą witrynę.

Scroll to Top